Німеччина

З України до Німеччини автобуси їздять двічі на тиждень:

понеділок, п’ятниця – Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Олександрія, Кропивницький, Херсон, Миколаїв, Одеса та вівторок, субота – Умань, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів.

З Німеччини до України відбуваються рейси теж двічі на тиждень – щовівторка та щосуботи.

В залежності від того як набирається кількість пасажирів по напрямках, можливі невеликі трансфери до сусідніх міст новими мікроавтобусами нашої фірми, котрі вже будуть на місці очікувати вас. Звертаємо вашу увагу, що при таких стикуваннях, водії допомагають перенести багаж, тому це не викликає зайвих незручностей у пасажирів.

По Україні автобуси курсують по 2 напрямках – Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Олександрія, Кропивницький, далі продовжуючи шлях на північ Німеччини (Берлін, Ганновер, Кельн і т. д.) та Херсон, Миколаїв, Одеса, їдучи на центральну та південну частину ( Дрезден, Франкфурт, Мюнхен і т. д.) У Вінниці відбувається стикування автобусів. Відповідно, якщо у вас квиток з Мелітополя до Берліна, то їдете тим же автобусом до кінцевої станції, якщо ж з Мелітополя на інший напрям (наприклад до Мюнхена), то у Вінниці перейдете в інший автобус нашої фірми. Також ще раз нагадуємо, що при таких стикуваннях водії допомагають з багажем.

Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте до нас! Ми радо надамо необхідну інформацію!

Фірма залишає за собою право вносити зміни до умов перевезень, що регламентуються внутрішніми правилами.

Компанія не несе відповідальності за порушення пасажирами візово-митного контролю.